Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li ce Elenu privuci Damon?

+8
kitten.
Bloody Hell
IansGirl<3
NinaTheVampire
DEfire
♫_Tea_♫
heyMcqueen
PopCorn
12 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Da li ce Elenu privuci Damon? Čet Mar 10, 2011 3:34 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

TVD zvijezda Nina Dobrev je priznala da bi bila iznenadjena ako bi Elenu privukao Damon.

Dobreva je rekla da je Elena previse posvecena Stefanu(Paul Wesley) da bi ju privlacio Damon(Ian Somerhalder).

"Iako se cini ako opasna mogucnost,ipak je malo nesigurno mijesati se sa Damonom,tako da sumnjam da bi se ona ikada stavila u opasnost."rekla je Dobreva."Plus ona je poznata po svojoj lojalnosti tako da bi to definitivno bilo iznenadjujuce."

Dobreva je takodje napomenula da Elena i Katherine vole Stefana na drugaciji nacin.

"Elena voli Stefana jer osjeca duboku povezanost sa njim koja iznenadjuje sve emocijama srednjoskolskog zivota ",rekla je."Katherine voli Stefana zbog toga jer njena istorija sa njim doseze dublje nego sto bi vecina smrtnika mogla razumjeti.I to je kao igra mace i misa.On se ponasa veoma nedodirljivim.Za nju je to uzbudljivo.

Izvor:isomerhalder.com
Prevela:PrettyLittleLiar
© Ian Somerhalder Balkan

2Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Re: Da li ce Elenu privuci Damon? Ned Mar 13, 2011 3:53 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Iako se cini ako opasna mogucnost,ipak je malo nesigurno mijesati se sa Damonom...

Dobro je da znaš gde ti je mesto XDD

Dobreva je takodje napomenula da Elena i Katherine vole Stefana na drugaciji nacin.

To smo hsvatili, nismo toliko glupi SHOCKED2

Hahah... malo je patetična, ali valjda to ide sa godinama xD

http://www.iansbalkan.com

3Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Re: Da li ce Elenu privuci Damon? Ned Mar 13, 2011 3:55 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

bas se pitam kakva ces ti onda biti..xD

Pa ja ne vjerujem da cese to desiti i ne bih voljela da se desi..xD
Neka on sebi nadje nekoga drugog Elena ostaje Stefanu..xD

4Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Re: Da li ce Elenu privuci Damon? Ned Mar 13, 2011 3:58 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

I ja se pitam... patetika me ne privlači nikako xD

http://www.iansbalkan.com

5Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Re: Da li ce Elenu privuci Damon? Ned Mar 13, 2011 6:29 pm

♫_Tea_♫

♫_Tea_♫
Eternal stud
Eternal stud

hahaha..ali meni su opet više Damon i Elena da budu skupa, ima više kemije :D
Stefan i Elena su ono jednostavno skupa i to je doosadno xD

6Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Re: Da li ce Elenu privuci Damon? Pon Mar 14, 2011 10:09 am

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Ja mislim da je već očito da Elenu privlači Damon, i to puno.

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

7Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Re: Da li ce Elenu privuci Damon? Sub Mar 26, 2011 12:48 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Ninaaa ♥
obozavam ju..
ali trebaju Elena i Damon da budu zajedno
sta prica ona :S

8Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Re: Da li ce Elenu privuci Damon? Ned Apr 24, 2011 9:04 pm

IansGirl<3

IansGirl<3
Hello brother!
Hello brother!

Damonu i ne treba Elena da mu pametuje nad svakim njegovim korakom!! Jos se nije pojavila ta koja bi bila dobra za njega.

9Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Re: Da li ce Elenu privuci Damon? Pet Maj 06, 2011 2:31 pm

Bloody Hell

Bloody Hell
Bored and impatient
Bored and impatient

Meni su njih dvoje baš fin par :)

10Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Re: Da li ce Elenu privuci Damon? Pet Maj 06, 2011 2:43 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

AzrulieP ::Ja mislim da je već očito da Elenu privlači Damon, i to puno.

Slažem se. Ja da sam sa Stefanom, ja bi ga varala sa Damonom. Kaća

11Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Re: Da li ce Elenu privuci Damon? Pet Maj 06, 2011 3:06 pm

*Angel*

*Angel*
Hello brother!
Hello brother!

ma treba ju da budu Elena i Damon,i to se vidi da je privlaci :D

12Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Re: Da li ce Elenu privuci Damon? Ned Maj 08, 2011 11:07 am

Child of Night

Child of Night
Eternal stud
Eternal stud

iizmedu Elene i Damona ima toliko hemije, i zaista su predobri zajedno :D

Stefan i Elena su mi previse isfurani i pateticni. I jos kad u knjigama procitam ono 'My lovely love' povraca mi se -.-'

13Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Re: Da li ce Elenu privuci Damon? Pon Maj 09, 2011 6:25 pm

Pipilota

Pipilota
Eternal stud
Eternal stud

Sara ::
Slažem se. Ja da sam sa Stefanom, ja bi ga varala sa Damonom. Kaća

Ovo je do sad najbolja ideja VERRY HAPPY hdh

14Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Re: Da li ce Elenu privuci Damon? Pon Maj 09, 2011 7:04 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Hah, hvala. :)

15Da li ce Elenu privuci Damon? Empty Re: Da li ce Elenu privuci Damon? Sre Maj 11, 2011 12:54 pm

eŁŁy

avatar
An invitation
An invitation

očito je da su svi ludi za Damonom (kao i ja xD), zato što je bad boy i skoro svi padaju na takve, Elena pogotovo, samo što obično na kraju svake priče cure završe sa onim dobričinama... šteta, ali mislim da će Elena ostat do kraja sa Stefanom :/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu