Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Spojleri: Mary i Alaric

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Spojleri: Mary i Alaric Empty Spojleri: Mary i Alaric Čet Dec 15, 2011 11:34 am

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

To nije nikakva tajna da će talentovana (i veoma srećna) supružnica Paula Wesleya, Torrey DeVitto, biti gost u predstojećim epizodama Vampirskih Dnevnika. Iako će glumica nastaviti da igra u Slatkim Malim Lažljivicama, ona će povremeno biti preseljena u Mystic Falls!

I evo prvi pogled na njen uzbudljiv izgled:
Spojleri: Mary i Alaric VampireDiaries-torrey-devitto

Kažu da slika vredi više od hiljadu reči, ali mi smo sigurni da jedna vredi više. Zašto? Jer se Alaric Saltzman zapravo smeje. Znači li to da će Alaric naći mesto u svom životu za odlaganje ubijanja vampira?! To bi bilo odlično. Nadamo se da doktorka Mary donosi malo radosti u njegove mračne dane!

Izvor: vampirediaries.alloyentertainment.com
Prevela: Chèri
@Ian Somerhalder Balkan

2Spojleri: Mary i Alaric Empty Re: Spojleri: Mary i Alaric Čet Dec 15, 2011 6:10 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Baš mi je drago što je došlo nešto i Alaricu, mislim da je bilo dosta tugovanja. Mislim to je nekih 10 epizoda bez Jenne, ali meni se čini kao prokleta večnost. Nedostaje mi ta žena SAD

Ali sada će Mary da je zameni i valjda će da pokuša da popuni tu prazninu, ali mislim da će za Alarica uvek nekako biti prisutna Jenna...

http://www.iansbalkan.com

3Spojleri: Mary i Alaric Empty Re: Spojleri: Mary i Alaric Čet Dec 15, 2011 7:41 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Izgledaju super zajedno.
Mislila sam da Jennu niko ne može da zamjeni, vidjet ćemo..

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

4Spojleri: Mary i Alaric Empty Re: Spojleri: Mary i Alaric Čet Dec 15, 2011 7:45 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Jako mi je drago zbog Alarica. Deluje srećno.
Ali, nedostaje mi Jenna SAD

5Spojleri: Mary i Alaric Empty Re: Spojleri: Mary i Alaric Čet Dec 15, 2011 8:20 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

ne verujem da će Mary biti neki veliki love interest za Alarica jer kolko sam shvatila neće se dugo zadržati. al čini mi se da bi bili dobar par HAPPY

6Spojleri: Mary i Alaric Empty Re: Spojleri: Mary i Alaric Sub Dec 17, 2011 3:18 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

ni ja ne vjerujem mozda neke 2-3 epizode a onda ce ju Alaric da otjera..xD
msm zasluzuje on nekoga i ne znam cine se onako slatki na slici mada ce za njega uvijek biti Jenna

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu