Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Spojleri: Boni će upoznati nekog novog

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Spojleri: Boni će upoznati nekog novog Empty Spojleri: Boni će upoznati nekog novog Ned Jul 15, 2012 5:23 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

Spojleri: Boni će upoznati nekog novog The-vampire-diaries-2x14-crying-wolf-bonnie-bennett-cap_mid

Uz onoliko vampira koji se vrzmaju po njenom životu, čovek bi pomislio da će Elena kao novopečeni vampir imati više nego dovoljno podrške od strane Stefana, najbolje drugarice Kerolajn i Dejmona, šta god joj on bio. Međutim, čini se da će Elenina najveća podrška biti upravo njena drugarica veštica Boni Benet.

Ket Grejam je nedavno izjavila da će Boni uraditi sve što je u njenoj moći da pomogne Eleni tokom njene tranzicije.

Doživjeće Boni i sopstvenih novih iskustava u narednoj sezoni. „Boni će kopati po nekim stvarima sa kojima se nije dosad suočavala. Upoznaće nekog novog“, rekla je Ket za E!Online.

Hm. Da li je to možda nova ljubav na vidiku?

Izvor:vampires.rs

2Spojleri: Boni će upoznati nekog novog Empty Re: Spojleri: Boni će upoznati nekog novog Čet Jul 19, 2012 10:42 am

InLoveWithDamon<3

InLoveWithDamon<3
Hello brother!
Hello brother!

Nadam se , ne volim je nst posebno i bas mi nema hemije izmedju nje i Stevena...

JovanaSmile97

JovanaSmile97
An invitation
An invitation

Ja mislim da ce upoznati nekog ko je natprirodan VERRY HAPPY

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu