Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Spremite se za Dejmon Salvator epizodu!

+2
Buffy
Chèri
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Spremite se za Dejmon Salvator epizodu! Empty Spremite se za Dejmon Salvator epizodu! Sub Feb 11, 2012 7:49 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Spremite se za Dejmon Salvator epizodu! Very-dapper-damon_489x326

On je ljubavnik. On je borac. On je samodestruktivan i uzvraća udarce kada je povređen, kao što smo videli u poslednjoj epizodi Vampirskih Dnevnika, ”Dangerous Liaisons”.

On je Dejmon Salvator i on je srce i duša (i nagi torzo) Vampirskih Dnevnika. Ali kako je postao ovakav? Saznaćemo u epizodi 15. marta 2012.

Kako je Džuli Plek najavila, fanovi bi trebalo da se pripreme za još jednu flešbek epizodu. Fokusirana je na Dejmona i po rečima izvršnog producenta, oslikava ”rođenje i ponovno rođenje ovog opakog, divnog lika”.

Mi smo izuzetno uzbuđeni da vidimo kako je Dejmon Salvator postao ovakav kakav je danas. A vi? Šta mislite o ovome? Ostavite nam komentare.

Izvor: vampires.rs

Buffy

Buffy
Hello brother!
Hello brother!

omg ko ce cekati do tada ♥♥

http://one-direction.forumotion.eu

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Uh, jedva čekam. MNOGO mi je žao što su iz scenarija izbacili deo kada se upoznavaju Kol i Damon to bi bilo epic. Ali jedva čekam, trebalo je posvetiti epizodu Damonu posle toliko vremena - ali Damonu bez Elene.

http://www.iansbalkan.com

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

o ovo je super..nije bilo odavno fleshbek epizoda, posebno nije ih bilo o samom Dmonu..
jedva čekam...

Delena♥

Delena♥
Hello brother!
Hello brother!

Ja više volim ovog dobrog... xD

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

To mi treba!
Dugo nisu posvetili neku epizodu Damonu.
Jedva čekam videti to. Moraju dobro odraditi.

IxySalvatore

IxySalvatore
Hello brother!
Hello brother!

Aaaaaaaa -.-
Ko da ceka 15. mart?
Jedva cekam

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu