Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

15 stvari koje možete da radite dok je TVD na raspustu

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

15 stvari koje možete da radite dok je TVD na raspustu KlausS3E1-4597457360642057692


Ušli smo u najnepodnošljiviji period, TVD fanovi. Zimski raspust za gotovo sve serije, pa tako i za naš TVD.

Svake sedmice dobijamo nove spojelere od ljudi iz Mystic Fallsa, ali ne možemo da poreknemo - njima stvarno treba odmor. Ali i dalje, to ne pravi četvrtak veče manje podnošljivim. Ali evo, našli smo vremena da vam izdvojimo nekoliko ideja kako bi to bilo manje bolno:


1. Nađite neki dobar cilj kojem možete posvetiti svoje vreme. Životinjsku šeltarnicu na primer? Ili donirajte jednoj od omiljenih dobrotvornih organizacija TVD postave.

2. Kupite Damon lutku. Potrošite mnogo vremena oživljavajući vaše omiljene TVD momente. Baš će se slagati sa vašim starim Barbie i Ken lutkama.

3. Uhodi našu spojler sekciju za detalje o onome što nailazi. Znaš da želiš!

4. Svako četvrtak veče napravi party u kojem je glavna tema TVD. Neka se svako obuče kao svoj omiljeni lik u seriji i nastavite da pričate o vašim omiljenim momentima u seriji.

5. Dobro, možda baš i nisi te sreće da se družiš sa glumcima, ali uvek možeš gledati slike sa seta.

6. Slušaj kako Paul Wesley priča poljski. Rawr!

7. Istraži najslađe Nian momente u 2011!

8. Nauči sve najbolje Klausove citate iz treće sezone i besramno ih koristi u svakoj zadatoj prilici.

9. Uradi test: saznaj da li ti bolje pristaje TVD Mystic Falls ili TSC Chance Harbor.

10. Saznaj sve o još dva Originalna brata Finnu i Kolu.

11. Gledaj produženi promo 3x10 The New Deal i po celi dan ga vrti na replay do petog januara.

12. Pročitaj sve knjige iz TVD serijala, prevedene na srpski, ovde!

13. Uživaj u slikama Paul Wesleya i Iana Somerhaldera iz GQ magazina! Nikada neće ostareti.

14. Saznaj kojem liku iz TVD si najviše sličan!

15. Kupi prvu sezonu Vampirskih Dnevnika na DVD-u i uživaj u svim momentima bez dosadnih reklama koje te prekidaju.


To je to, TVD fanovi. Biće duga i hladna zima. Ali zapamtite, u ovome smo zajedno!


Prevela i prilagodila: heyMcQueen
Inspiracija: wetpaint.com
Originalno vlasništvo ©Ian Somerhalder Balkan

http://www.iansbalkan.com

_sarma

_sarma
Hello brother!
Hello brother!

Kako je Damonova lutka ružna -.-
A i super su ovo fore, ali ja neću radini ni jednu jedino haha VERRY HAPPY

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

U pravu si, ružna je. Mogli su je malo lepšu napraviti.
Inače, dobre su fore.
Onaj Paulov i Ianov photo shooting mnogo volim HAPPY

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

8. Nauči sve najbolje Klausove citate iz treće sezone i besramno ih koristi u svakoj zadatoj prilici.

Oov uvek radim, samo ne particulary njegove nego iz cele ekipe, zavisi u kojoj sam situaciji uvek može nešto da se iskoristi.
Omiljeno mi je:

"Your lips keep moving. I don't know why."
xD

http://www.iansbalkan.com

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

haha super su ideje
ja cu da uradim ovo kome si najslicniji..xD

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

većinu radila, moram obavezno naučiti sve Klausove citate LICK
Nije da toliko pomaže, ali eto. XD
Meni je škola najveća fora da zaboravim TVD. Zapravo, ja zaboravim na SVE! Damn -__-

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu