Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Šest stvari koje bi trebalo da znate o večerašnjoj epizodi

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Šest stvari koje bi trebalo da znate o večerašnjoj epizodi Damon-stefan-ball-tvd

Upozoravamo one koji ne žele da saznaju da ne čitaju ovaj članak zato što je prepun spojlera.

Carina MacKenzie (Zap2It) je bila na ranom prikazivanju večerašnje episode Vampirskih Dnevnika i odlučila je sa nama da podeli nekoliko detalja.

Dejmonu će neko slomiti vrat – ali ono što je još šokantnije je počinioc ovog privremenog ubistva. Kasnije će mu Elena reći nešto što će prilično promeniti stvari između njih. Na kraju episode, Dejmon se vraća na staro. Ne baš na ono staro što smo videli u prvoj epizodi ove serije ali je blizu tome.
Mnogo toga dobrog čeka fanove Klausa i Kerolajn – ova dva vampire će dosta vremena provesti zajedno, Klaus će čak i da podeli svoj hobi sa njom. Uprkos Tajlerovom odsustvu, može se primetiti da ga Kerolajn još uvek voli. A ima čak i dobrih momenata između Meta i Kerolajn za one koji se još uvek nadaju njihovom pomirenju.
Upoznajte i druge Prvobitne – Večeras ćemo saznati još porodičnih tajni, jedna od tih stvari je da se prezivaju Mikaelson. Upoznaćemo Kola dok Fin i dalje ostaje enigma. I konačno ćemo saznati nešto vise o prvobitnoj veštici.
Boni se ne pojavljuje u epizodi ali otkrivamo i neke nove informacije o njoj – A i o njenoj majci Ebi (Abby). One će se naći usred mita i ispostaviće se da one i nisu samo veštice.
Met je i dalje fenomenalan – Neko planira da ga ubije ali on ostaje fenomenalan kao i uvek. Postoji moguća veza između njega i Rebeke, i on odluku o tome donosi na kraju episode.
A evo nečega i za Stefanove fanove – Elena je uhvaćena u virtuelnom ratu tokom cele episode. Pitanje je, kao i uvek, da li Stefan može uspeti da nadje tu ljudsku stranu sebe koja mu je potrebna da se brine o Eleni. I da li Elena uopšte želi da se on brine o njoj.

Izvor: vampires.rs

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

ajao jadan Damon..ko mu to radi? i stari Damon is back? jedva cekam da vidim
Klaroline, Klarolin, Klaroline...hvala producentima za njihove scene
jao upoznajemo originalne can`t wait...
Bonnie nije samo vjestica? bas me zanima sta je....
Stefan mora da pronadje tu ljudku stranu..mora...

IxySalvatore

IxySalvatore
Hello brother!
Hello brother!

Jos nisam gledala 14. epizodu ,nisam imala vremena VERRY HAPPY
Sutra cu da odgledam ...
Kod:


Dejmonu će neko slomiti vrat – Ja sam cula da ce Damon slomiti Kolu vrat ...
Mnogo toga dobrog čeka fanove Klausa i Kerolajn – Too sam jedva cekala da cujem (citaj PROCITAM)
Upoznajte i druge Prvobitne-:DD Kol *.*

Ono ostalo i nije bitno toliko VERRY HAPPY

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu