Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

5 stvari koje želimo da vidimo!

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

15 stvari koje želimo da vidimo! Empty 5 stvari koje želimo da vidimo! Pon Dec 26, 2011 9:23 am

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

5 stvari koje želimo da vidimo! 388870_296967830345449_106345739407660_820409_923297327_n

Da li ste čuli zvuk zvončića i miris cimeta i oraščića u vazduhu? Naravno, to su znaci Božića, ali i da se Vampire Diaries ponovo vraća za nekoliko nedelja. Praznina je uskoro završena! Dakle, šta smo želeli za povratak u Mystic Falls? Toliko mnogo stvari-ali ovde su naših top 5:

1. Otvaranje tih kovčega
Mi smo željni da upoznamo ostatak Originalne porodice Kol-a i Finn-a, a takođe umiremo da saznamo šta je unutar ostalih kovčega. Klaus (Joseph Morgan) ima više kovčežića nego mrtve braće i izvršni producent Julie Plec obećava da ćemo saznati zašto postoji toliko mnogo kovčega. Da li oni čekaju Jeremy-ja (Steven R. McQueen), Caroline (Candice Accola), or Matt-a (Zach Roerig)? Da li će Klaus naći način da prizove zombije? Da li on to hoće da otvori pogrebnu kuću? (On će učiniti veliki posao u Mystic Falls-u)

2. Bonnie se vraća u priču
Zašto bi vampiri trebali da dobijaju sve flashback-ove? Mi nemamo pojma gde je Bonnie-ina majka (Kat Graham), Abby, ali bi voleli da vidimo njenu priču kroz ‘90-scene kada Jeremy-jev emo muzički ukus bude zaista i cenjen. Okej, možemo ubaciti i neke vamp tamo Damon (Ian Somerhalder) i Stefan Salvatore (Paul Wesley), jos nekoga?

3. Delena trenutke
Čak i ako vaše srce pripada Steleni, morate priznati da će biti zanimljivo gledati kako Damon i Elena (Nina Dobrev) bave jedno drugim, sada kada je ona pustila Stefana. Znamo da će biti napeto i hot, ali ne znamo da li će uključivati i jednu od golih scena Ian-a Somerhalder-a, o kojima je tweet-ovao.

4. Originalna dvojnica
Mi se nadamo susretu Katherine (Nina Dobrev) i Elen-ine dvojnice u 1000-itoj flashback epizodi, ali mi nastavljamo da strpljivo čekamo da taj dan dođe. Kako će dvojnica doći? Da li su Klaus i Elijah (Daniel Gillies) prvobitno bili zaljubljeni u nju? Da li je tamo različiti set braće, koji je ratovao oko nje? Može li Nina Dobrev održati zdrav razum, igrajući tri različita lika?

5. Da izvade taj nož iz Elijaha
Zaista, ovo ne zahteva objašnjenje. Kosa, lepa, prelepa kosa. Mi smo ga takvog propustili.

Izvor: vampires.rs

25 stvari koje želimo da vidimo! Empty Re: 5 stvari koje želimo da vidimo! Pon Dec 26, 2011 7:26 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

Originalna Petrova gsdgh

35 stvari koje želimo da vidimo! Empty Re: 5 stvari koje želimo da vidimo! Pon Dec 26, 2011 8:06 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Da, da, Originalnu Petrovu želimo gtukig
U stvari, sve želim jako, osim drugog.

45 stvari koje želimo da vidimo! Empty Re: 5 stvari koje želimo da vidimo! Pon Dec 26, 2011 8:17 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

3. Delena trenutke

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

55 stvari koje želimo da vidimo! Empty Re: 5 stvari koje želimo da vidimo! Uto Dec 27, 2011 10:18 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

kada Jeremy-jev emo muzički ukus bude zaista i cenjen.

Jeremy nije emo bitches!

Originalna Petrova. Charlotte Petrova, not sure we met *-*
Mada mislim da bi realno Nina malo skrenula sa tri uloge.
DELENA! To oću!

http://www.iansbalkan.com

65 stvari koje želimo da vidimo! Empty Re: 5 stvari koje želimo da vidimo! Pon Jan 02, 2012 2:44 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

jao jedva cekam Elijaha msm da je stvarno vrijeme da ga vrate
i to sa originalnom Petrovom bi zaista bilo zanimljivo ali ne znam koliko bi Nina izdrzala....

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu