Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Poklone koje želimo da poklonimo likovima u TVD-u

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Poklone koje želimo da poklonimo likovima u TVD-u The-vampire-diaries

S obzirom da pauza Vampirskih Dnevnika traje dok su praznici, nećemo videti poklone koje Elena (Nina Dobrev) i Dejmon (Ian Somerhalder) razmenjuju za Božićne praznike plus – Mistik Fols verzija Božića je verovatno Holi festival – pa smo odlučili da sastavimo listu poklona koje bismo voleli da vidimo da likovi otvaraju 25. decembra. Srećan Holi festival, Mistik Fols!

Dejmon – Prilično smo sigurni da bi mu Elena poklonila bade mantil tako da ne bi imao izgovor da šeta okolo nag, ali mi kažemo – kupka sa mehurićima! Predlažemo aromu meda ili ruzmarina iz Deep Steep kolekcije, $6.

Elena – Ništa ne govori više Ja-sam-potajno-zaljubljen-u-tebe kao novi nakit. Uz to, Elenina ogrlica je konstantan podsetnik na Stefana (Paul Wesley), tako da ona stvarno mora da je zameni. Možda narukvica sa medaljonom, poput ove iz Ruby Lane kolekcije, $115?

Kerolajn – Samo zato što je sada vampir, ne znači da bi Kerolajn (Candice Accola) trebalo da propusti normalne srednjoškolske aktivnosti. Između navijanja, planiranja maturantskih šala i ispijanja ljudske krvi, ova devojka može da stvara sećanja, ali sigurni smo da se ne naslađuje njima. Zato predlažemo album za sve slike, flajere za logorske vatre, i gornje delove ženske odeće sa brojnih igranki srednje škole Mistik Folsa. Sa 150 godina, ona može da uživa u sećanjima kako je izgledala srednja škola kada je u nju išla prvi put, sa garniturom za album iz kolekcije Creative Memories, $99.

Stefan – S obzirom da mu je manijakalni ubica za petama, Stefan neće želeti da posluje sa svojim starim telefonima. Ne. On i dalje povremeno mora da se čuje sa starim drugarom Klausom (Joseph Morgan) pa mu je potreban prepaid telefonom kojem se ne može ući u trag. Predlažemo jedan sa kamerom da može da šalje i prima slike mrtvih tela, umesto da mu Originalni vampir veruje na reč (ahem, Majkl). Amazon ima jedan za $53,25.

Tajler – Siroti Tajler (Michael Trevino): vezan za svog hibridnog gospodara za celu večnost. Predlažemo nervozan novi izgled da ide sa njegovim vampir-vukodlak statusom, i ogrlica za psa je prava stvar. Ova bodljikava iz kolekcije Etsy je prilično kul, $50.

Met – Slatki mali Met (Zach Roerig). Imao si tešku godinu, druže. Evo, uzmi broj telefona jedne slatke devojke koju znamo. Njoj se dopada kada nosiš majicu iz Mistik Grila. Izađi, zabavi se, i jedi u nekom drugom restoranu u Mistik Folsu. Na naš račun.

Boni – S obzirom da se Bonina (Kat Graham) davno-zaboravljena majka vraća u grad, mislili smo da bi njima koristilo nešto da nadoknade vreme koje su provele odvojene. Verovatno će biti dosta tenzije i nezgodnih pitanja na koja treba odgovoriti, pa koji je bolji način da se probije led od igre? Mi bismo se odlučili za ovu, Table Topics game, kolekcija užarenih pitanja da se započne razgovor – $24,99.

Džeremi – Prilično smo sigurni da se Ana (Malese Jow) odselila zauvek, ali za Džeremija (Steven R. McQueen) i nismo baš. Dečku treba tabla za prizivanje duhova ($19,99) da bi mogao da shvati da se ona ne vraća i neke umetničke olovke ($11,26) da bi mogao da iscrta svoja osećanja.

Alarik – Očigledno, Alariku (Matt Davis) poklanjamo burbon. Ali mi biramo dobar koji ne može da se priušti učiteljskom platom – Jefferson Bourbon Reserve ($59,99). Nemoj sve odmah da ispiješ, druže.

Ketrin – Šta pokloniti devojci koja je živela dovoljno dugo da priušti sebi sve? Za Ket (Nina Dobrev) biramo kartu do Španije, s obzirom da ona koja beži, živi da se bori za naredni dan.

Klaus – Ozbiljno, čoveče? Malo si prestar da bi nosio uske džempere i majice. Odlučili smo se za Fitzgerald Fit Bedford Cord odelo, iz kolekcije Brooks Brothers’ odeće, $598. To bi trebalo da osigura da nas ne ubiješ ili da nas ne pretvoriš u hibride, zar ne?

Izvor: vampires.rs

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

ej, drugima poklon od po 500$ a Damonu 6$, ne ide nikako XD

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

e, je vala XD
ali Damonu mantil, haha

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

jao ovo je veoma domisljato..
Mada ne shvatam sta Klausu fali ovakvom meni je bas hot..xD

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

O moj bože ne verujem samo 6$! I Mattu jadoooo<3
ALI TYLER HAHAH ne verujem ludi su VERRY HAPPY

http://www.iansbalkan.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu