Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Damon Salvatore - profil

+60
Sashka.♥
Cinderella ♥
Your Highness.
Highway Unicorn
_sarma
SalvatoreBitch.
Miss Salvatore
Bubble
You Just Love Me
**Miss Salvatore**
TVDfan
Bassgirl
IxySalvatore
Layne_lover
Mee^^
Stascha.
Tina Bieber
WickedGames
Chèri
Pipilota
Riri.Girl.♡
Sara Somerhalder
Rose ♥
IansGirl<3
*Angel*
kitten.
•Jeca•
Salvatore♥
DEfire
Electric•Feel
Cannibal
Lidija
УИнђијуИмаЂунгла
Kiss me or Kill me
TheVampOne
NinaTheVampire
i love gd
Evelin de Aragorn
Wwinner
♫_Tea_♫
.Damon's ch!ck.
little_angel
Zoe
Tasana '93
Stefan Halliwell
Selena Salvatore
PrincessOfDarnness
Scarlet
I slept with Damon ♥
PopCorn
Angel From Hell
GermanVamp
Damon's Girlfriend
Damonian
♦Black♦Betty♦
Vampire_Girl
Miloš
Elizabeth Lockwood
Child of Night
heyMcqueen
64 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 4]

26Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Dec 18, 2010 11:04 pm

Damonian

Damonian
Throw a dollar
Throw a dollar

I slept with Damon ♥ ::Obozavam *__*

btw negde sam procitala da ima 23 xD (u seriji)
Ima 24 xD

27Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pon Dec 20, 2010 2:40 pm

Selena Salvatore

Selena Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Obozavam Damonaaaa♥♥♥

28Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Uto Dec 21, 2010 7:53 pm

Stefan Halliwell

Stefan Halliwell
Team Damon
Team Damon

Odličan lik.
U prvih 10-ak epizoda sam ga bukvalno mrzio,ali kasnije je bilo sve bolje i bolje.
Iako volim "dobrice" (xD),ne svidja mi se sto se sve vise mjenja i nije vise onaj bad boy koliko je bio =)

29Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Dec 25, 2010 2:09 pm

Tasana '93

Tasana '93
An invitation
An invitation

obozavam ga zaista je najaci lik u seriji....

30Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Uto Dec 28, 2010 6:50 pm

Zoe

Zoe
Hello brother!
Hello brother!

Meni je njegov izgled zapravo najdomljiviji.

Ima jako pravilne crte lica, te okice boje koje jedino imaju haskiji (psi)-(plavo-zelene. Tj. jedno oko zeleno drugo plavo. Damon Salvatore - profil - Page 2 858760 ) I nepravilni nos. Koji tako predivan! *šmrc*

I ta usta! :O

Inače dosta je nesavršen ali on je tako...seksi da je sve to lako zaboravljivo. Damon Salvatore - profil - Page 2 363807
Damon kao lik je jako ne znam opasan po prirodi ali točno se može vijdeti u 6 djelu njegovu ranjivost i tu miserijoznost.

Ali teško je uspoređivati Damona iz serije i Damona iz knjige.

Utoliko rečeno meni ovaj iz serije je opasniji i ne 'sadržava' mi tu neku romantičnost ili toplinu ili mekoću (?) kao ovaj u knjizi.

Uglavnom; ja sam u njega zaljubljena!
Damon Salvatore - profil - Page 2 166771

http://anonyme-frau.blog.hr/

31Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pon Jan 03, 2011 8:37 am

little_angel

little_angel
Hello brother!
Hello brother!

Predobar lik

32Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Čet Jan 13, 2011 5:02 pm

.Damon's ch!ck.

.Damon's ch!ck.
Bored and impatient
Bored and impatient

Obozavam gaa! Mnogo mi je bolji od Stefana...nekako je zanimljiviji, lepsi... Kada sam citala 1. knjigu nekako me je nervirao, ali kasnije sam ga razumela i zavolela. Njegove odvale su najjace uvek se cepam od smeha xD Hmm mislim da izgled ne bi trebala da spominjem jednostavno je diivan :gku: trzut Da sam na Eleninom mestu uvek bi izabrala njega umesto Stefana, ali nazalost nisam smrc smrc :'(
U svakom slucaju voolim gaa <333

33Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pon Jan 17, 2011 4:37 pm

♫_Tea_♫

♫_Tea_♫
Eternal stud
Eternal stud

Naj lik...obožavam ga!!!

34Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pet Jan 28, 2011 7:17 am

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

najboljii lik, definitiivno^^ obozavam ga <3 ian je savrseno odglumio xD

35Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Jan 29, 2011 7:59 pm

Evelin de Aragorn

Evelin de Aragorn
An invitation
An invitation

Legendaran je.Osvojila me njegova arogancija.

36Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Jan 29, 2011 10:15 pm

i love gd

i love gd
Hello brother!
Hello brother!

ok je

37Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sre Feb 02, 2011 5:05 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Koliko me njegova arogancija u prvim epizdama odbila, jer me je neodoljivo podsjecao na mog bivseg, toliko me je ono divno u njemu (sto kod mog bivseg nema -.- xD) toliko zaljubilo u njega da to nije normalno, na profilu na fejsu mi je stefan ali u srcu Damon ^^

38Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pet Feb 04, 2011 5:18 pm

TheVampOne

TheVampOne
My life lacks
My life lacks

Na početko mi se uopšte nije sviđao njegov lik, al' sad je ook *_*
Stvarno voli Elenu i nekad mi ga je žao :P

39Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pet Feb 11, 2011 5:51 pm

Kiss me or Kill me

Kiss me or Kill me
An invitation
An invitation

Obb ga <3

40Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Ned Feb 20, 2011 5:24 pm

УИнђијуИмаЂунгла

УИнђијуИмаЂунгла
Eternal stud
Eternal stud

To je definicija savrsenstva.

http://www.avril-balkan.com/forum

41Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Ned Feb 20, 2011 7:11 pm

Lidija

Lidija
My life lacks
My life lacks

Obozavam ga

42Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Ned Feb 27, 2011 10:09 am

Cannibal

Cannibal
Hello brother!
Hello brother!

Fave lik, i u seriji i u knjigama. (:

43Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Mar 05, 2011 4:36 pm

Electric•Feel

Electric•Feel
Bored and impatient
Bored and impatient

Obožavam ga zbog mnogo razloga. Legendarni lik. <3

44Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Ned Mar 06, 2011 6:50 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

adore him.
I ja sam Delena team :D
ne preferiram nešto Stefana toliko :D

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

45Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sre Mar 09, 2011 12:24 pm

Electric•Feel

Electric•Feel
Bored and impatient
Bored and impatient

Takodjer Delena ^^

46Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pet Apr 01, 2011 10:11 am

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Malo je reci da je savrsen <33
Nisam citala knjigu TVD, ali u seriji ga bas volim.. Mislim da je Ian pravi izbor za taj lik <3

47Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Uto Apr 12, 2011 7:50 pm

•Jeca•

•Jeca•
An invitation
An invitation

Prosto ga obožavam :)
Ima veliki smisao za humor, sarkastičan je♥♥♥♥♥♥♥ i ima neodoljiv šarm.Pametan je i volim kako se ponaša :) Da ne zaboravim prezgodan je, a oči su prve plave oči koje volim :D

Zavoljela sam ga kad je rekao nešto u fazonu You have to choices: Kill her and she'll forget about it, or you can let her go running through the times square yelling VAMPIRE!
a prvi dio je rekao ozbiljno a drugi dio nako zbrzao i jaoooooo savršen je! :D

48Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sre Apr 13, 2011 9:28 pm

Child of Night

Child of Night
Eternal stud
Eternal stud

znam vec sam rekla, ali ovaj lik je tako savrsen xD

i Ian tako dobro iznosi ovu ulogu, iako govori da je zapravo u stvarnom zivotu vise poput Stefana, svejedno je OMG

49Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sre Apr 13, 2011 9:56 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Duuušaaa *__*
Obožavam ga :D

50Damon Salvatore - profil - Page 2 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Apr 16, 2011 4:28 pm

*Angel*

*Angel*
Hello brother!
Hello brother!

obozavam ovaj lik

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu