Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Damon Salvatore - profil

+60
Sashka.♥
Cinderella ♥
Your Highness.
Highway Unicorn
_sarma
SalvatoreBitch.
Miss Salvatore
Bubble
You Just Love Me
**Miss Salvatore**
TVDfan
Bassgirl
IxySalvatore
Layne_lover
Mee^^
Stascha.
Tina Bieber
WickedGames
Chèri
Pipilota
Riri.Girl.♡
Sara Somerhalder
Rose ♥
IansGirl<3
*Angel*
kitten.
•Jeca•
Salvatore♥
DEfire
Electric•Feel
Cannibal
Lidija
УИнђијуИмаЂунгла
Kiss me or Kill me
TheVampOne
NinaTheVampire
i love gd
Evelin de Aragorn
Wwinner
♫_Tea_♫
.Damon's ch!ck.
little_angel
Zoe
Tasana '93
Stefan Halliwell
Selena Salvatore
PrincessOfDarnness
Scarlet
I slept with Damon ♥
PopCorn
Angel From Hell
GermanVamp
Damon's Girlfriend
Damonian
♦Black♦Betty♦
Vampire_Girl
Miloš
Elizabeth Lockwood
Child of Night
heyMcqueen
64 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 4]

51Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Apr 23, 2011 9:40 pm

IansGirl<3

IansGirl<3
Hello brother!
Hello brother!

Ja ga OBOZAVAM!!! Pogotovo njegove sarkazme-dodje mi da placem od smeha.Iako mi ga je ponekad zao kad ga neki debili odbijaju!Al kad on place i ja placem!

52Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Apr 30, 2011 4:57 pm

Rose ♥

Rose ♥
Hello brother!
Hello brother!

Ma koliko arogantan i sarkastican,ja ga obozavam.
Decko sa stavom,kao sto je napisano u tekstu,on nosi taj "stit"da ne bi pokazao bas svoje pravo lice.
Nema tolike srece u ljubavi toj,prvo Katherine,pa ta i Elena -.-
Uglavno

53Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Apr 30, 2011 5:03 pm

Sara Somerhalder

Sara Somerhalder
An invitation
An invitation

Najbolji, najlepsi, obozavam gaa!

54Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sre Maj 04, 2011 2:20 pm

Riri.Girl.♡

Riri.Girl.♡
Hello brother!
Hello brother!

On mi je naj u TVD-u ^^

55Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Maj 07, 2011 7:16 pm

Pipilota

Pipilota
Eternal stud
Eternal stud

Joj sta reci o njemu a da ne zvuci kao balavljene. Divan je *_* fjj

56Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Ned Maj 08, 2011 10:43 am

Child of Night

Child of Night
Eternal stud
Eternal stud

jedino sto mi se mozda malo en svida je to sto su od njega napravili pomalo pateticnog lika, msm, on je i dalje onaj Damon koji je onako bezosjecajan, no ako je to cijena da se desi Delena, onda neka je xD

57Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Jun 04, 2011 8:50 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Najbolja, najsavršenija, najlegendarnija, najgotivnija, najbolja uloga ikada koju je glumio! ^^ <3

58Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Uto Jul 05, 2011 11:22 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

ja msm da mu je ovo uloga zivota, bar sudeci po dosadasnjem glumackom radu.

59Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Uto Jul 05, 2011 11:36 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Child of Night ::jedino sto mi se mozda malo en svida je to sto su od njega napravili pomalo pateticnog lika, msm, on je i dalje onaj Damon koji je onako bezosjecajan, no ako je to cijena da se desi Delena, onda neka je xD

DELENA WILL HAPPEN!

WickedGames ::ja msm da mu je ovo uloga zivota, bar sudeci po dosadasnjem glumackom radu.

Kompletamente se slažem :)
A od 2009-te samo sipaju uloge. Mislim, Wake (2010) i Cradlewood (2012) i kako je rummored The Host (Unknown) će mu posle Damona biti najveće uloge ikada i jedva čekam da pogledam :)

http://www.iansbalkan.com

60Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sre Jul 06, 2011 10:59 am

Tina Bieber

Tina Bieber
Bored and impatient
Bored and impatient

Ma najbolji ^^

61Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pet Jul 22, 2011 9:12 pm

Stascha.

Stascha.
An invitation
An invitation

Extra je lik, obozavam takve likove koje ne mozemo provaliti iz prvog pogleda kakvi su u stvari, njega moramo stvarno prouciti i dobro posmatrati da bi videli kakav je zaista. Takodje, mocan je lik, siguran u sebe, sto mi se mnogo dopada. Ne volim one likove koji su dobri, plemeniti, savrseni, ne bi muvu zgazili i takvi su od prvog do poslednjeg trenutka bez greske, po mom misljenju, takvi likovi su mnogo providi i povrsni...

Inace, neverovatno mi je koliko se lik Damona u nekim bitnim segmentima razlikuje u seriji u odnosu na knjigu. OK to da je prokleto privlacan je zaista istina. Ali ipak neke sitnice koje sam smatrala da su bitne se zaista razlikuju, npr. boja ociju u knjizi je tolikoo puta bila istaknuta ta njegova crna boja oka je govorila toliko toga o njemu, toliko 'psecanja' je moglo da se otkrije iz toga. Barem u knjizi. Mada u seriji te boje i fizicki izgled nemaju veze sa knjigom, sto mi se bas ne dopada xD ali ok... Damon u sariji je savrsen ovakav kakav jeste.

OBOZAVAM njegovu sarkasticnost. Savrsen je.

62Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Jul 23, 2011 1:10 pm

Mee^^

Mee^^
Hello brother!
Hello brother!

Prije nego što sam gledala TVD,nije mi se cinio nikako simpaticno,ali kako sam postajala sve veci i veci fan TVD-a,tako mi se i on sam počeo sviđati^^

63Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sre Avg 03, 2011 6:30 pm

Layne_lover

Layne_lover
Hello brother!
Hello brother!

Obozavam ga, i to ne samo zato sto je suvise hot, vec zbog njegovog karaktera i sarkazma <33

https://www.facebook.com/profile.php?id=1466131512

64Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Čet Avg 04, 2011 8:23 pm

IxySalvatore

IxySalvatore
Hello brother!
Hello brother!

Najbolji^^

65Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pet Avg 12, 2011 10:51 pm

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Obožavam taj njegov sarkazam. Odličan je lik. Kod njega mi se sviđa što nije sve crno-bijelo i što me mnogim svojim postupcima iznenadi. Baš kad pomislim da je postao "dobar", on uradi nešto i dokaže suprotno. I onda me u nekoj sljedećoj situaciji totalno iznenadi svojim ponašanjem i pokaže da mu je ipak stalo do nekih ljudi.

66Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Čet Avg 18, 2011 1:11 pm

TVDfan

TVDfan
An invitation
An invitation

Damooon :<333: OBOŽAVAM GA . On mi je najdraži lik. Bio mi je bolji prije dok je bio "zločestiji" xD. Sad se malo smekšao, al svejedno ga volim :D

67Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pet Avg 26, 2011 6:15 am

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

Damon Salvatore - profil - Page 3 8ffe483f3b98b3836f7d163381ecb084_large
:<333:

68Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pet Avg 26, 2011 6:23 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Tako faking istinito. Mislim da kad bi i imala dečka da bi ga smorila sa Ianom i Damonom, kao što moj najbolji drug 'ne želi' da se druži sa mnom dok ne prestanem blebetati o Ianu & Damonu o.o
XD

http://www.iansbalkan.com

69Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pet Avg 26, 2011 6:25 am

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

Ahahaha kod mene je onako tacno, al sam stavila zbog tebe *O* kul je fora ^^
Damon Salvatore - profil - Page 3 Tumblr_lpu47ejOqd1qar6tno1_1280_large

70Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pet Avg 26, 2011 10:39 am

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

OMG..xD
zanimljivo i ja bi jedan par..xD

71Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pet Avg 26, 2011 10:42 am

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

AHAHAHH i ja VERRY HAPPY

72Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pet Avg 26, 2011 1:37 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Ma ja bi Ianaaa, kakve gaće xD

73Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Sep 10, 2011 1:55 pm

**Miss Salvatore**

**Miss Salvatore**
An invitation
An invitation

Legendaran je! Obožavam ga *___* Lik mu je savršen... Odlično glumi! Hahaha, najbolji mi je kad zbija neke šale. Uloga zločestog dečka mu savršeno leži *___* I da, prefora gaće, hahahaha Damon Salvatore - profil - Page 3 2198005692

74Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Sep 17, 2011 5:20 pm

You Just Love Me

You Just Love Me
An invitation
An invitation

Meni je nekako draži u seriji nego u knjigama,ali svejedno mislim da je večini on bolji od Stefka! xD LICK

75Damon Salvatore - profil - Page 3 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Okt 29, 2011 8:30 am

Bubble

Bubble
Hello brother!
Hello brother!

On je legenda! Obožavam ga.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu