Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Damon Salvatore - profil

+60
Sashka.♥
Cinderella ♥
Your Highness.
Highway Unicorn
_sarma
SalvatoreBitch.
Miss Salvatore
Bubble
You Just Love Me
**Miss Salvatore**
TVDfan
Bassgirl
IxySalvatore
Layne_lover
Mee^^
Stascha.
Tina Bieber
WickedGames
Chèri
Pipilota
Riri.Girl.♡
Sara Somerhalder
Rose ♥
IansGirl<3
*Angel*
kitten.
•Jeca•
Salvatore♥
DEfire
Electric•Feel
Cannibal
Lidija
УИнђијуИмаЂунгла
Kiss me or Kill me
TheVampOne
NinaTheVampire
i love gd
Evelin de Aragorn
Wwinner
♫_Tea_♫
.Damon's ch!ck.
little_angel
Zoe
Tasana '93
Stefan Halliwell
Selena Salvatore
PrincessOfDarnness
Scarlet
I slept with Damon ♥
PopCorn
Angel From Hell
GermanVamp
Damon's Girlfriend
Damonian
♦Black♦Betty♦
Vampire_Girl
Miloš
Elizabeth Lockwood
Child of Night
heyMcqueen
64 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Okt 29, 2011 8:21 pm

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

I'm in love with him. ^^ ♥ Ipak je to Damon.

77Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pon Dec 05, 2011 12:28 am

SalvatoreBitch.

SalvatoreBitch.
An invitation
An invitation

Savrsen lik.
"Badass" spolja,dusa iznutra.
Obozavam ga. Da nema njega,serija bi propala.
Jako je zanimljiv,ima najjace odvale. I divno se ponasa prema Eleni ♥

78Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Dec 10, 2011 1:50 am

_sarma

_sarma
Hello brother!
Hello brother!

slažem se sa vama. mada, moram priznati da me dosta podseća na dr. hausa, zar ne? VERRY HAPPY

79Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Dec 10, 2011 4:08 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

ee vidis o tome nisam razmislajla...
malo da po kosi i tak..msm ne kazem da je sijed..a imaju i slicne oblike lica..

80Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Dec 10, 2011 4:30 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Mene je u prvoj nešto podsećao, sada nimalo SHOCKED

81Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Dec 10, 2011 4:46 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

pa ne znam mene podsjeca samo nikada nisam o tome razmisljala..xD

82Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Dec 10, 2011 6:37 pm

_sarma

_sarma
Hello brother!
Hello brother!

PrettyLittleLiar ::ee vidis o tome nisam razmislajla...
malo da po kosi i tak..msm ne kazem da je sijed..a imaju i slicne oblike lica..
Mislila sam na osobine lika, ali i za to si upravu. Pa dobro, i Haus je smekšao u 7. sezoni, kao i Damon u 2. HAPPY

83Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Ned Dec 11, 2011 3:11 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

pa ne znam samo na osobine jwer sam gledala samo jednu epp dr Hausea..xD
ali znam da ima fizickih slicnosti

84Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Ned Dec 11, 2011 7:32 pm

Highway Unicorn

Highway Unicorn
Hello brother!
Hello brother!

serija jednostavno ne bi bila ista bez njega u ovoj ulozi.. (:

85Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pon Dec 26, 2011 7:50 pm

Your Highness.

Your Highness.
An invitation
An invitation

Wow. Your search for lives purpose is as obvious as it is tragic.

Mason Lockwood is a werewolf, Katherine is evil, they're the bad guys. Really? You're gonna play Morality Police with me right now?


You know, I look at you and I see myself. A less dashing, less intelligent version.

Stake her, rip her head off... something poetic.

Upset is an emotion specific for those who care.

Have you been eating bunnies?

Lik koga jednostavno ne mozes da ne obozavas. Toliko je sarmantan i arogantan da dovodi do ludila. I njegov govor tela je savrsen. :o

http://www.japanmaniaserbia.com

86Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Dec 31, 2011 11:05 am

Cinderella ♥

Cinderella ♥
An invitation
An invitation

NJegov sarkazam, "that thing with his eyes", half i fake smile...jednsotavno je nemoguće NE voleti ga! heart
On je definitivno moj omiljeni lik ikada (z Barnija Stinsona) i mislim da će uvek biti.
Smatram da Dejmona niko ne bi mogao da dočara ovako kako je to uradio Ian.
NIKO KAO IAN! VERRY HAPPY

87Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Ned Jan 08, 2012 6:58 pm

Sashka.♥

Sashka.♥
An invitation
An invitation

heyMcqueen ::Da i ja ga obožavam.Koliko go da je povređen on zbija šale.Kao u knjizi - iako je kipteo od besa izvalio je nešto smešno.

I uvek tako.Ima to nešto.Ukratko omiljeni lik u seriji i knjigama HAPPY
A tek onaj njegov pogleeed! trzut dfhhf

88Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Ned Jan 08, 2012 7:13 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

@Milica - slažem se, mnogo podseća na Hausa sa sarkazmom i osobina, obojicu obožavam. HAPPY

http://www.iansbalkan.com

89Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Ned Jan 08, 2012 9:01 pm

♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦
Eternal stud
Eternal stud

e vidi stvarno... nikad nisam ni pomislila da ga uporedim sa house-om... SHOCKED
ali stvarno liče onako... obojica arogancijom i sarkazmom pokušavaju da sakriju sebe i svoja prava osjećanja...

http://www.artworldforum.net

90Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Pet Feb 03, 2012 10:47 pm

¿coka?

¿coka?
An invitation
An invitation

Mislim da ovaj opis odgovara Damonu iz prve sezone, mozda malo i druge, ali trece slabo. HAPPY
Bilo kako bilo, obozavam ga, drago mi je da sam pocela da gledam seriju i da sam njega zavolela.
Jos od prve epizode. <3 Posebno obozavam njegov iskrivljeni osmeh. ^^

Damon Salvatore - profil - Page 4 2448eup

91Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sre Maj 16, 2012 7:17 pm

Vampirusa

Vampirusa
Hello brother!
Hello brother!

"...biva apsolutno šarmantan jedan minut, i već vrlo opasan sledeći...""

Neprocenjivo ♥

92Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Uto Maj 22, 2012 6:31 pm

#Somerhalder's Bitch.

#Somerhalder's Bitch.
An invitation
An invitation

Lik neverovatan. VERRY HAPPY
Obožavam njegove odvale. Iskreno, nikada mi ga nije bilo žao, jer mislim da može on sve da preživi, jer je izuzetno jak lik, tako da nije ni čudo što je preživeo 3 sezone gledajući Stefana i Elenu zajedno, dok je on zapravo voli.
Nisam čitala knjige(još uvek), tako da ne mogu da pričam o njegovim osobinama u knjigama, ali sam sigurna da je približan Dejmonu iz serije. Am I right? (:

93Damon Salvatore - profil - Page 4 Empty Re: Damon Salvatore - profil Sub Jun 16, 2012 7:01 pm

Damon.Consumes.Me

Damon.Consumes.Me
An invitation
An invitation

Obožavam ga. On mi je mogu reći slobodno omiljeni lik ikada. HAPPY
Bad boy, naizgled, trudi se da tom maskom sarkastičnog, ironičnog, zlog momka sakrije svoje pravo lice. Svi su me pitali kako mogu da ga volim, Stefan je taj sa kojim Elena treba da bude bla, bla. Ali zapravo oni nisu shvatali da svaki put kada bi se Damon vezao sa nekog , taj neko bi ga povredio. Voleo je Ketrin, ona je volela Stefana. Voli Elenu, ona isto voli Stefana. Ali opet ja se nadam , da će se ona sada kada postane vampir, setiti svega i da će završiti s Dejmonooom. ^^

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu