Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Steven R. McQueen na naslovnoj strani magazina Bello

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Steven R. McQueen na naslovnoj strani magazina Bello Stevenrmcqueenbellomag0001--922574020013272123

Postoji nešto drugačije u vezi Jeremya Gilberta (Steven R. McQueen) u ovoj sezoni Vampirskih Dnevnika. To nije cela stvar oko 'vidim mrtve ljude'. U stvari, to više ima veze sa glumcem koji ga igra. Steven R. McQueen je odrastao. (Ne verujete nam? Pogledajte celu galeriju njegove transformacije) Novi i poboljšani Steven je ovog meseca na naslovnici magazina Bello! Kopije se mogu pokupiti 15. decembra.

Komentari?

Izvor: wepaint.com
Prevela: Chèri
@Ian Somerhalder Balkan

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Vjerujemo. VERRY HAPPY
bože dragi, pa kad pogledam kako je samo u prvoj sezoni izgledao, ono,
klasični dorrk, sa onom dugom kosom. A sad, sad čini hawt ekipu TVD! VERRY HAPPY
Naočale su super, on je super. HAPPY

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Steven je taako hot STUNNER
Naslovnica!
Samo, bio mi je ružan sa podužom kosicom, ranije.

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Nije bio dork, bio je baš sladak od prve sezone sve do sada - a i dalje je najslađi. Meni se on svideo od prve sezone, zato što je on pored Damona i još nekih jedini lik koji napredovao u psihičkom pogledu. A i da budem iskrena Jeremy je bio lepši onako kao narco xD
Sad je sladak, ali to nešto mu je davalu tu neku misterioznost, šta znam.

Što se Stevena tiče, ne sviđa mi se što je prešao u sofisticiraniju varijantu, više mi se sviđao u košuljama i duksovima SAD

A Photoshoot je divan naravno HAPPY

http://www.iansbalkan.com

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

au kkoji melem za oci
predivan predivan.....

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu