Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zap2It intervju sa Torrey DeVitto: “Za dobrobit Alarika, nadam se da će ovo potrajati”

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Zap2It intervju sa Torrey DeVitto: “Za dobrobit Alarika, nadam se da će ovo potrajati” Tvd-torrey-mer-fell-alaric


Tori DeVito (Torrey DeVitto) nam je dobro poznato lice sa malih ekrana. Znamo je iz serije “Slatke male lažljivice” i kao ludu dadilju Keri (Carrie) iz serije “One Tre Hill.”

Kao što mnogi već znaju, njen muž u pravom životu je Pol Vesli (Paul Wesley). Tori je već duže vreme deo “porodice iza kamera” Vampirskih dnevnika, što je i podiglo neka očekivanja u vezi prihvatanja njene uloge kao Meredit Fel (Meredith Fell). “Uvek sam volela da odvajam posao i privatan život. Teško mi je bilo da dodjem na snimanje gde sve njih dobro znam već neke 3 godine. Oni su do tada svi imali svoj sistem, i za mene da samo ušetam tamo, mislila sam da će mi suditi za sve što uradim. Bila sam jako nervozna i stalno sam se pitala šta ako sve zeznem? Šta ako oni budu mislili da sve upropaštavam? I onda sam najzad sebi rekla da prestanem, da sam dobila ovaj posao sa razlogom.’”

I kako nam Džuli Plek (Julie Plec) kaže, taj razlog nije bio to što je Polova žena, već jer je odlična glumica.

Na kraju, njena briga nije imala osnova. “Iskreno, bila je sušta suprotnost od onoga što sam mislila da će biti. Jako sam se lepo osećala, i sve je bilo spontalo. Hvala Bogu na tome.”

Naravno, za ljubitelje knjiga “Vampirski Dnevnici”, njen lik značio je dosta. Meredit je bila jako bitan lik u knjigama, iako je skoro sve u vezi nje promenjeno u seriji, fanovi ne zameraju. Zapravo, drago im je, što je lik konačno zaživeo.

Dobre vesti fanovi — vaš omiljeni lik je u dobrim rukama, jer je DeVito i sama veliki fan knjiga. “Pa, kad je pilot epizoda izašla, uzela sam knjige i pročitala sve u jednom dahu. U to vreme sam upravo završila Sumrak sagu i bila sam toliko očarana Edwardom, pa kad sam videla ove knjige, želela sam da pročitam sve u vezi vampira!”

Međutim, kad je dobila ulogu Meredit morala je da stvori neku distancu između knjiga i serije. “Sećam se Meredit, ali ne sećam se baš svega. Dosta je drugačija u seriji, pa zbog toga nisam htela da se vratim na knjige i da ih ponovo pročitam. Upravo da ne bih pomešala neke stvari. Mislim da je super što ne samo da sam deo ove neverovatne serije već sam počastvovana time da je moj lik neko ko je neverovatno cenjen i voljen od strane fanova (serijala knjiga).”

Zap2It intervju sa Torrey DeVitto: “Za dobrobit Alarika, nadam se da će ovo potrajati” Torrey-devitto-oth-large


Ono što nam se najviše svidja je to da je Meredit jedan od onih likova koji se duže zadržavaju. “Ljudi su mi već prilazili da kažu kako ne mogu da poveruju da sam još tu. Stvarno nemam osećaj da je dugo prošlo, ali pretpostavljam da u svetu vampira i vukodlaka svi bivaju ubijeni. Jako sam zahvalna što još traje, zabavljam se glumeći je.”

I nadamo se da će to i potrajati – ne samo zato što je očaravajuća na ekranu, već zato što je vreme i za Alarika da nađe devojku koja se neće pretvoriti u vampira a potom i umreti. Tori kaže, “Očigledno sam odgledala dosta epizoda “Vampirskih Dnevnika”, ali nisam bila baš upućena u prošle Alarikove ljubavne veze, tako da kad sam zašla malo u to područje, shvatila da je bilo prilično tragično. Tako da se za dobrobit Alarika nadam da će ovo potrajati, jer sirotom momku stvarno treba malo i sreće u životu.”

Videćemo ovaj potencijalan par kako pokazuje hemiju u današnjoj epizodi. Imamo osećaj da će doktorka Fel imati neke sumnje koje se tiču našeg omiljenog pijanog profesora istorije.

“Ona je normalno zainteresovana kako se on tako brzo oporavio. Kada su se prvi put videli, postojala je neka privlačnost, ali kada si u bolnici teško je to i videti. Tako da kad se budu videli van nje, njihova privlačnost će preći na sledeći nivo.”

A šta nam kaže Tori o onim neizbežnim romantičnim scenama sa Polovim kolegom Matom Dejvisom (Matt Davis). “Nije bilo čudno. On je fin i dobar, profesionalni glumac, i stvarno mi je uživanje da radim sa njim. To je naravno deo posla. Navikne se čovek na to.”

Fanovi knjiga takođe pamte da su Meredit i Dejmon (Damon) imali prilično napetu vezu, nešto što bi se moglo preneti i na seriju. Meredit je i sama deo osnivajuće porodice i sa tim nosi i svest o vampirima – što Dejmon baš i ne shvata tako dobro.

“Dejmon voli sebe da smatra gradonačelnikom grada kada se radi o vampirima — on oseća kao da je on gazda i da on vodi taj grad. Kada Meredit dođe, koja zna dosta toga o vampirima i kada počne da predlaže o promenama koje bi trebale da se dogode u gradu, to počinje da uznemirava Dejmona..”

Plus, Dejmonu i nije baš svejedno što je odjednom neka devojka došla između njega i Alarika. “Dejmon i Alarik su bliski, tako da njen dolazak kao moguća ljubav za Alarika ga čini malo nervoznim zbog toga što se radi o njegovom drugu. Jako je zabavno gledati dinamiku između njih jer je Meredit jaka osoba” kaže Tori za Zap2It.

Izvor: vampires.rs

http://www.iansbalkan.com

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

o da vrijeme je za Alarica da nadje nekoga..
nadam se da ce da ostane malo duze od 2-3 epizode

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Želim da ostane još dugo, prvo baš zbog Alarica, a i deluje mi simpatično.

Torrey je prelepa na drugoj slici ^^

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu