Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Intervju sa Kendis

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Intervju sa Kendis Empty Intervju sa Kendis Sub Feb 04, 2012 10:49 am

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

UPOZORENJE! ČITAJTE OVO SAMO AKO STE POGLEDALI SVE EPIZODE TREĆE SEZONE SERIJALA!

Intervju sa Kendis Kendis

• Kad si krenula s Vampirskim dnevnicima, da li si znala da li će se Kerolajn (Caroline) pretvoriti u vampiricu?


• Definitivno nisam znala. To je bilo sjajno iznenađenje, posebno jer na početku druge sezone Kerolajn umire, pa je bilo super što sam ipak ostala deo šoua.

• U ovom trenutku, kada je reč o ljubavnom životu Kerolajn, da li pripadaš timu Tajler (Tyler), timu Met (Matt) ili timu Klaus?

• Ja sam definitivno tim Kerolajn. Mislim da Kerolajn treba puno toga da nauči o sebi i da publika nije zaista upoznala Tajlera, Meta ili Klausa. Još je rano za odlučiti.

• Da li više voliš da je Kerolajn s sličnim natprirodnim bićima ili kad pokušava da vodi normalan život?

• Da budem iskrena, natprirodni deo je jako zabavan. Jako je zabavno i doživljavati ljudska iskustva, ali i raditi nešto potpuno suprotno u svetu fantazije.

[b]• Koliko si već bila fizički pripremljena kad si dobila ulogu?



• Nikad nisam bila profesionalni igrač, ali sam išla na časove plesa i to mi je jako pomoglo pri snimanju scena tuče. Smešno je kako za te male stvari koje naučite kao dete mislite da su vam beskorisne, a onda odjednom, kad porastete, pomažu vam na poslu.

• Mnogo muške zvezde priznaju da je jedan od razloga zašto su postali glumci taj što mogu da učestvuju u borilačkim scenama. Da li je tebe motivisala ideja da ćeš snimati scene u kojima udaraš ili grizeš nekoga?


• Mislim da je to samo šlag na torti. Tumačenje vampira se ispostavilo kao nešto jako zabavno.

• S obzirom na sve što Kerolajn preživljava, da li si čitajući scenario nekad pomislila “to je to, mrtva sam”?


• Ne, naučila sam to da prihvatim, jer ako nekog lika ubiju, budemo prvo obavešteni telefonom. Niko me nije još zvao, što znači da sam u ovom trenutku OK.

• Šta misliš da fanovi treba da očekuju od treće sezone “Vampirskih dnevnika” (“Vampire Diaries”)?


• Samo da se dobro zabave i da budu spremni da gledaju svaku sledeću epizodu.

Izvor: vampires.rs



Poslednji izmenio Chèri dana Ned Feb 05, 2012 1:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

2Intervju sa Kendis Empty Re: Intervju sa Kendis Sub Feb 04, 2012 3:55 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

jao ona je meni divna..
i sve sto je rekla za Caroline stima
Mada ja sam jos uvijek pomalo tim Klaroline

3Intervju sa Kendis Empty Re: Intervju sa Kendis Ned Feb 05, 2012 1:10 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Ha, i ja sam još tim Klaroline.
A za ovo što je rekla da budemo spremni da gledamo svaku epizodu - naravno, uvek ćemo biti!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu