Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Till We Ain't Strangers Anymore by Bassgirl

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Bio je to još jedan radni dan za njega. Snimanje treće sezone Vampirskih dnevnika se bližilo kraju. Ian se probudio u svom stanu i razmišljao o današnjem snimanju. Na set dolazi nova glumica. Dobro, nije ona početnica, ali još nikada nije imao priliku raditi s njom. Leighton Meester je dobila ulogu Lucy Keeper. Otkako ju je vidio prvi put na televiziji, bila mu je prelijepa. Često je zamišljao što bi rekao kada bi ju sreo. Jednom ju je uspio vidjeti na Teen Choice Awards, ali bila je predaleko da bi joj mogao prići. Razmišljajući o njoj, Ian se ustao i otišao se istuširati. Zatim je obukao majicu i hlače koji mu odlično stoje i naglašavaju njegovo prezgodno tijelo. Napravio je frizuru i zadovoljno se nasmiješio sebi u zrcalo. „Nije loše“, pomislio je. Uzeo je sve što mu treba i krenuo van. Vani ga je dočekalo sunce koje je on pozdravio velikim osmijehom. Osjećao je da mu je kao poklon i nadao se da je to dobar znak. Došavši na set, odmah je otišao da ga našminkaju.

„Dobro jutro, cure!“-pozdravio ih je. One su stajale kao hipnotizirane. Uvijek bi im zastao dah od njegovog osmijeha. Sjeo je na stolicu i prepustio se rukama stručnjaka. Kad je završio, otišao je u garderobu gdje su mu dali odjeću, obuću i ostalo što mu je potrebno za današnje snimanje. Kako je imao pune ruke, nije vidio kamo ide i ušao je u kabinu gdje se Leighton presvlačila. Kada ga je ugledala, vrisnula je.

„Što radite vi ovdje?“-vrištala je.

Ian je provirio ispod gomile koju je nosio i nije mogao vjerovati svojim očima. To je ona! Leighton! I baš je u njezinu kabinu morao upasti.

„Oprostite, nisam vidio da ovdje ima nekoga.“-okrene se i krene van.

„Oh, u redu je. Oprostite što sam ovako vrisnula. Uplašili ste me.“-gledala je za njim.

„Nema veze. Vidimo se poslije.“-Ian izađe iz njene kabine i uđe u susjednu slobodnu.

„Glupane, glupane, glupane. Kako si mogao biti tako glup?! Kako si mogao baš njoj uletjeti u kabinu? Sad sigurno misli da glupa seljačina.“-govorio je Ian sam sebi i udarao se rukom po čelu. Obukao se i sa strepnjom izašao vani. Leighton ga je čekala. Kad ju je ugledao, zastao mu je dah. Sad je znao kako su se žene osjećale u njegovoj blizini.

„Mislim da nismo započeli na dobar način.“-nasmijala se Leighton.-„Ja sam Leighton, tvoja partnerica u seriji odsada.“-pružila mu je ruku i pogledala očima punih divljenja.

„Ja... ja sam Ian.“-jedva je progovorio.-„Da, još jednom se ispričavam za ono danas. Ne znam kako sam mogao tako pogriješiti.“-pružio joj je ruku i zagledao se u njene oči. Bila je tako bolno lijepa. Nikada u životu nije vidio nikoga sličnog njoj. Iako su ga mnogi povezivali sa Ninom, njih je vezalo samo iskreno prijateljstvo. A ovo, ovo je nešto drugo. Sada, kada joj je doticao ruku, svaka stanica u tijelu mu vrištala želeći da ju poljubi i da ju nikada ne pušta od sebe.

„Nije to tako strašno. Prestani se ispričavati, to se moglo svakome dogoditi. Ja sam burno reagirala jer imam tremu. Nikada nisam glumila u sličnoj seriji ili filmu. Ovo je prvi put da glumim neko nadrealno biće, i to baš s tobom“-pogledala je u pod.

„Zašto imaš tremu? Pa ti si odlična glumica. Snaći ćeš veoma dobro, siguran sam. Smeta ti što sam ti ja partner?“-razočarano je pogledao u nju.

„Ne. Nisam razočarana, Naprotiv, nisam mogla dobiti boljeg partnera. Ali, ti imaš iiskustva sa ovim. Znaš što točno trebaš uraditi. Kraj tebe, izgledat ću kao malo dijete kojem su dali da se igra vampira pred kamerama.“-pogledala je i ona u njega.

„Ma daj. Imaj malo vjere u sebe. Kako sam već rekao, ti si odlična glumica i veoma ćeš dobro to odraditi. Ako budeš imala bilo kakvih pitanja, slobodno mi se obrati. Pomoći ću ti. Ako hoćeš, možemo poslije zajedno proći kroz scenarij i riješiti sve tvoje nedoumice.“-rekao je u nadi da će on pristati.

„Stvarno bi to učinio za mene? Hvala ti!“-digne se na prste i poljubi ga u obraz.-„Mislim da je vrijeme da idemo. Ne želim zakasniti.“-reče ona i krene.

Ian je ostao stajati nekoliko sekundi. Taknuo je mjesto gdje ga je poljubila i osjetio toliku sreću. Osjećaji su ga preplavili i on se nasmijao od srca kako već mjesecima nije. Ubrzo ju je sustigao i zajedno su išli prema setu. Putem su pričali o svakakvim glupostima i neprestano se smijali. Kada su došli na set, svi su vidjeli da među njima ima kemije. Znali su da će danas brzo završiti snimanje jer kada je ovakva kemije prisutna, posao se obavlja skoro sam od sebe. Nakon što su završili snimanje, Leighton je upitala Iana:

„Dakle, ako tvoja ponuda još uvijek stoji, gdje ćemo uvježbavati naše tekstove?“pogledala ga je i nasmijala se.

„Naravno da ponuda još uvijek stoji. Hoćemo kod mene?“-razmišljao je li mu stan čist i nadao se da je maknuo one tanjure iz dnevne sobe.

„Može, idem se onda preobući pa se nađemo na parkiralištu.“-rekla je Leighton i nestala iza vrata svoje kabine.

Ian je stajao i gledao u zatvorena vrata. Nije mogao vjerovati da je ona pristala otići kod njega u stan. Bio je presretan. Ušao je u svoju kabinu te je brzo obukao svoju odjeću. Otišao je u wc i tamo si sredio frizuru. Cijelo vrijeme je pjevušio. Nije znao kud bi sa tolikom srećom. Htio je zagrliti cijeli svijet i vrištati da svi znaju koliko je sretan. Kad se pribrao, otišao je na parkiralište i sačekao Leighton. Ušli su u auto i on ih je odvezao do svog stana. Nije skidao pogleda s nje. Bio je očaran njezinim osmijehom. Kad su došli u stan, prionuli su na posao.

„Možemo krenuti od ove scene.“-pokazala mu je Leighton na koju misli.

„Ok, može“-reče Ian i započne dijalog.-„Dakle, Lucy, ti misliš da imaš nešto što me zanima.“-napravi onu svoju frajersku facu.-„Zašto misliš da bi mene moglo zanimati nešto što ti imaš?“-reče Ian u svojoj ulozi Damona.

„O, vjeruj mi Damone, zanimat će te. Ali, moraš mi dati nešto zauzvrat.“-reče Leighton i približi se Ianu kako i piše u scenariju.

„Hajde. Ispljuni to što imaš!“-Damon se još više približi. Sada je udaljenost među njima bila jako, jako malena.

„Znam kako možeš ubiti Klausa.“-Leighton se približi i šapne mu.

„Ne vjerujem ti. Lažeš!“-Ian intezivno pogleda u nju.

„Ne lažem. I ti to znaš. Znaš tko me je poslao i zašto. Stoga, šuti i slušaj što želim zauzvrat.“-Leighton mu je uzvratila pogled.-„Želim Bonnie. Odnosno, želim da ju nekako nagovoriš da mi pomogne u nečemu. Jesmo li se dogovorili?“-Leighton pruži ruku.

„Jesmo“-Ian joj pruži ruku te ju prikliještio uz zid.-„Ako me pokušaš prevariti, ubit ću te“-šapnuo joj je.

Pogledao ju je. U tom čarobnom trenutku su postojali samo njih dvoje. Strast se razbuktala. Oboje su osjećali isto. Poljubio ju je s takvim žarom kao da su dvoje ljubavnika koji su se ponovno sreli nakon 20 godina patnje i razdvojenosti jedno od drugog. Ona je uzvratila dokazujući mu da i ona osjeća isto.

http://www.iansbalkan.com

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

o ova mi se svidjala jer su Ian i Leighton..xD
a dobro je super predstavljeno

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Hvala.
P.S. Ovo nije pobjednička priča. Pobjednička je poslana sa GG foruma. Samo da znate.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu