Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Till We Ain't Strangers Anymore by WickedGames

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Damon Salvatore je šetao ulicama Menhetna i pušio Malboro Light. Bljutave su. Više je uživao u pravim kubanskim cigaretama. Ove čak nisu dobre ni kao one što su bile 50-ih i 60-ih godina. Kvalitet im se pogoršao od tada. 2006. je godina. 21.vek za sada nije delovao toliko loše. Nije mu bilo dosadno, ali ljudi nisu toliko zabavni kao što su bili nekada. Ili on traži provod na pogrešnom mestu.

Spazio je dve devojke i mladića kako stoje na sred ulice na oko pedeset metara od njega. Saobraćaj je bio toliko glasan da ni pored svog izoštrenog sluha nije mogao da ih čuje. Viša devojka je očito bila pijana. Imala je dugu zlatnu kosu i plavozelene oči. Nosila je kratku tamnozelenu haljinu i kaput sa leopardskim printom. Na drugu devojku, brinetu i mladića nije obraćao pažnju. Plavuša ga je zaintrigirala.

Brineta je odvukla plavokosu devojku sa ulice. Izgledala je kao da joj pridikuje. Njena prijateljica nije obraćala previše pažnje na to. Sva je u oblacima. Tako je laka meta. Stao je ispred njih i toplo se osmehnuo.

„Izgleda da tvoja drugarica baš voli da se zabavlja.“ – šarmantno se nasmešio brineti.

„Previše. Više nego što ja mogu da podnesem.“ – otresito je uzvratila.

Držala je devojku ispod ruke jer se ova saplitala. Damon se pitao koliko je uopšte svesna sveta oko sebe.

„Treba li ti pomoć?“

„Zašto bih prihvatila pomoć od potpunog stranca koji skida pogledom moju najbolju drugaricu?“ – osorno se brecnula. „Produži dalje, ovde nema ničeg zanimljivog za tebe.“

Pokušala je da prodje pored njega, ali on stane tik ispred nje.

„Zgodan si. Svidjaš mi se.“ – plavuša se izgubljeno zakikota i dodirne ga po ramenu.

Damon se skoncentriše na brinetine zenice i procedi:

„Ostavićeš svoju drugaricu sa mnom i povući se.“

Ona ponovi njegove reči, Damon se naizgled zamisli i upita:

„Treba li negde da stigne večeras?“

„Treba da se nadje sa Georginom uveče.“

„Ko god da pita za nju, rećićeš da je otišla da se vidi sa njom.“

„U redu.“ – produžila je dalje i ušla u zgradu.

Damon se zavodljivo osmehne plavuši i pomazi je po vratu. Ona se nasloni na njega i zaigra se sa kragnom njegove košulje. Pokušala je da deluje pohotno, samo to joj nije uspevalo zbog prevelike

količine alkohola i droge. Neće biti potrebe da je hipnotiše . Ubediće je u šta god bude hteo čistom snagom volje. Obgrli je oko struka i obrati joj se:

„Ti i ja ćemo danas malo da se poigramo, lepotice. Kako se zoveš?“

„Serena. Serena Van Der Woodsen.“ – stidljivo se zakikotala.

Damon je pogladi po obrazu i podigne u naručje. Obgrlila ga je oko vrata i naslonila mu glavu na rame.

„Imaš zanimljivo prezime. Ja sam Damon. Tvoja najveća noćna mora.“

Sanjivo se kratko nasmejala i još bolje ušuškala. Morao je da prizna da je bila ljupka i jako lepa. Takve najviše voli. Ljudi su ih čudno posmatrali dok je koračao trotoarom, noseći Serenu, medjutim on se nije obazirao na to. Prvo će malko da je razbudi. Koja je poenta igre, ako je jedan igrač nije svestan?

Odveo je u irski pab i naručio joj kafu. Seli su za šank. Morao je redovno da je pridržava jer je bila prilično nestabilna. Sebi je po običaju naručio viski. Nakon sat vremena kod Serene su se pojavili prvi znaci trežnjenja. I dalje je delovala zainteresovano. Ovo će biti lakše nego što je mislio. To ga je malo razočaralo. Spusti joj ruku na butinu i lagano je približavao medjunožju. Ona mu odsečno odbaci ruku i proračunato se nasmeši. Glatko je ustala i popravila nabore na odeći. Vragolasto se osmehnula i dotakla ga po udubljenju na vratu. Morao je da prizna da ima stila. Ko zna, možda na kraju ispadne da u njoj ima više nego što se na prvi pogled čini. Stavio joj je ruku na struk i privukao je sebi. Ona stidljivo sagne glavu.

„Pametnija si nego što izgledaš,a?“

„To je moje glavno oružje.“

Otrgla se i krenula ka vratima. U jednom trenutku se okrene i progundja:

„Ideš ili ne?“

Damon kočoperno ustade, plati račun i krene za njom. Opasna neka devojka. Ona ga uhvati za ruku i povuče dalje ulicama Menhetna.

„Dakle, Damone, kako se nikada nismo sreli?“

„Teško je slučajno se sresti u ovako velikom gradu.“

„Deluješ kao neko koje u stanju da namerno ugovori slučajne susrete.“- oči su joj izazivački sijale.

„Zar?“ – Damon nezainteresovano promrmlja.

Neko vreme su se besciljno šetali dok nisu stigli do velikog ogradjenog parka. Suviše je kratko u New Yorku da bi znao imena svih bitnijih lokacija. Svidja mu se grad, ali je preterano bučan. On zapravo preferira one manje, kao što je njegov rodni Mystic Falls. Seli su na klupicu u osamljenom delu. Serena

se odsutno igrala sa rajflešusom njegove kožne jakne. Damon je pogladi po grlu i krišom joj omiriše kosu. Da, ovo je prava stvar. Nežno je cimnu za pramen njene zlatne grive i progovori:

„Jel’ si raspoložena za jedno piće?“

„Zar nismo već bili na tom jednom piću?“

„Mislio sam da svratimo do mene. Imam neke jako ukusne vrste vina koje bi mogle da ti se dopadnu.“

„Neko francusko vino?“

„Možda. Lično, više volim italijanska.“

Razmišljala je o njegovoj ponudi, mada se videlo da to želi, vrlo moguće čak i više od njega. Blesave tinejdžerke se zaljubljuju brzinom svetlosti. A pijane blesave tinejdžerke još brže. Zato su toliko i interesantne.

„U tom slučaju bi morala da otkažem Georgini. Samo, ona bi se naljutila zbog toga. Isplanirala je nešto jako važno za večeras.“

„Zašto je ne pozoveš da nam se pridruži?“ – Damon je pomilova po kolenu i zatapka joj prstima po butini.

Serena se zacrvenela i nervozno promeškoljila. Nije joj se dopala ta ideja. Želela je da mu ugodi, ali ima neke svoje granice. Damon se napregnuto zagleda u njene oči i izdeklamuje:

„Pozovi Georginu da nam se pridruži. Svima će nam biti bolje.“ – potapša je po obrazu.

„U redu. Šaljem joj poruku.“ – pometeno prodje rukom kroz kosu.

Uzela je telefon i par sekundi se čulo samo kuckanje tastera. Digla je pogled ka njemu i prvi put je delovala nesigurno.

„Ti želiš da nam se ona pridruži, zar ne?“ - Damon se nagne i jezikom joj dotače usne.

„Da.“ – zadrhtala je.

Prodje joj rukom kroz kosu, uhvati je za bradu i spusti svoja usta na njena. Spremno je dočekala njegov poljubac i zagrlila ga oko vrata. Snažno ga je ugrizla za donju usnu, što je izazvalo neke jako zanimljive reakcije po Damonovom telu. Damon pokuša da se odvoji od nje, medjutim ona je htela još. To ga je uzbudjivalo. Njihove usne su se skladno i žudno pomerale. U nekom momentu Damon oseti žedj i lice počne da mu se zacrnjuje. On se odvoji od nje i čvrsto je obuhvati rukama da ne bi primetila promenu na njegovom licu.

„Šta nije u redu? Jel’ sam negde pogrešila?“ – Serena se zabrinula.

„Umukni.“ – Damon grubo odvrati.

Serena se ukipila i poslušno pogla glavu. Damon isprekidano uzdahnu, povrati kontrolu nad sobom i stane na noge. Otresito joj pruži ruku i ona je oprezno prihvati.

„Ne svidja mi se kad si ljut. Ne želim da te vidjam takvog.“

„Ne brini se, nećeš.“ – Damon žustro odvrati.

Stavi joj ruku na struk i povuče je van parka. Ona mu privrženo nasloni glavu na rame.

„Gde ćemo?“

„Idemo do mene. Ne mogu više da čekam.“

Serena zastade i odgurnu mu ruku. Prostreli ga pogledom i odmahne glavom.

„Mislim da napredujemo previše brzo. Treba da malo usporimo.“ – pobunila se.

Damon jogunasto prevrnu očima i postavi joj šake na ramena. Lepa je i pametna. To joj danas neće biti od koristi.

„Slušaj ovako. Gladan sam. I ne volim da čekam.“ – strogo raširi oči. „Idemo kod mene. Tvoja Gerogina nek se sama snadje.“

Blago je gurne u pokret, medjutim ona je i dalje bila tvrdoglava. Izraz lica joj je bio nepokolebljiv.

„Ne.“

Damon joj dodirnu obraze i prodorno se zapilji u nju.

„slušaćeš me. Nećeš mi se protiviti. Jasno?“

„Jasno.“ – ona tupo potvrdi.

Povuče je ka ulici i odvede je u svoj stan. Naredio joj je da javi Georgini gde da dodje. Žedj je prevelika, ne može više da bude strpljiv. Serena se ležerno izvali na krevet i protegli se. Ima gipko telo i zanosne obline. Damon se raskomoti i sipa sebi viski. Naslonio se na zid i posmatrao je kako se seksipilno uvija na dušeku, začikavajući ga. Značajno se osmehnula i namignula mu. Prstom mu pokaza da joj pridje, a on samo odmahne glavom. Pridigla se na kolena i počela polako da skida jaknu.

„Nećeš mi se pridružiti?“

„Čekamo Georginu.“

„Ja ti nisam dovoljna?“ – Serena tužno upita.

Damon joj konačno pridje i prstom joj podigne bradu. Posmatrala ga je sa iščekivanjem.

„Naravno da jesi, dušo.“ – pomilova je po kosi. „Samo, ja sam jako gladan.“

Iskezio se i lice mu se ponovo zacrni. Serena se uspaniči i vrisne. Damon je obori na ledja i zgrabi je za zglobove. Od muzike koju je pustio, njen vrisak je bio nečujan za komšije. Ponovo je hipnotiše i natera je da se smiri i poslušno prihvati njegove postupke. Strah na njenom licu je polako zamenila opčinjenost i razneženost. Nežno je ljubio po vratu i ona ekstatično zaječa. Veštim prstima mu je skidala košulju i otkopčavala mu šlic na pantalonama. Damon je željno milovao po butinama, struku i donjem delu ledja. Pohotno je ljubio njene meke ljudske usne dok joj koža nije buknula i postala vrela. Zatim uzmakne, ali pusti da im se nosevi i dalje dodiruju. Voleo je to slatko iščekivanje pred obrok. Serena ga energično uhvati za kosu i pokuša da ga povuče nazad ka sebi, ali ipak je bila preslaba. Pokuša da se pridigne da bi ga poljubila, kad on je grubo pritisne o krevet.

„Čekaj. Uživaj u ovom momentu. Zabava je za tebe završena.“ – Damon zadihano prozbori.

Oblizne svoje očnjake i zari ih u pulsirajuću žilu punu tople, slatke krvi, na njenom vratu. Ona bolno kriknu i stisne ga za ramena. Toliko je žudno gutao,da nije pazio na urednost, pa je isprljao posteljinu. Razmazana krv na Sereninim golim čvrstim grudima je bila izuzetno privlačna. Krvavim prstima je dotače po udubljenju kod usana i ona ih gricne svojim krtim ljudskim zubima.

„Još uživaš.“

„Najvažnije je da sam sa tobom.“ – ona uzbudjeno prodahta,

Damon nadljudskom brzinom skide preostalu odeću sa njih. Serena ga nestrpljivo obuhvati oko struka i on se nagne nad njom. Začulo se zvono na vratima. Oboje isfrustrirano frknuše. Damon hitro obuče pantalone, a Serena se prekrije jorganom do brade. Damon oprezno otvori vrata i spazi mladu devojku smedje talasaste kose i mačkastih tamnih očiju kako mu se vragolasto smeška. Nije mogao da veruje svojim očima. Nemoguće. Ona je mrtva. Da li to neko pokušava da ga nasamari?

„Lep si.“ – pohvali ga devojka.

Damonu su reči zastale u grlu. Napravi mali korak ka njoj i dotače je po jagodici.

„Katherine... Tako si mi nedostajala.“ – ushićeno prošapta.

Devojka se zgadjeno izmakne, ušeta u sobu i podsmešljivo odmeri Serenu. Serena se nepoverljivo i ljubomorno mrštila na nju. Devojka se netremice zagleda u Damona.

„Ja nisam Katherine.“ – tvrdo izgovori. „Ta razmažena mala balavica.“ – ljutito promrmlja. „Ja sam Charlotte.“

Očekivala je od Damona nekakve tragove raspoznavanja, ali ih nije dobila. Zbog toga ogorčeno stisnu usne. Kako je moguće da izgleda identično kao Katherine? Nikad ne bi mogao da zaboravi njeno predivno lice.

„Šta si ti?“ – Damon iskolači oči.

„Isto što i ti.“

Serena ustade, umota se u pokrivaš i stade ispred njega. Malo je falilo da dobije napad smeha. Ona NJEGA pokušava da zaštiti.

„Ko si ti? Šta želiš?“ – Serena prosikta.

Charlotte je ošinu pogledom i njen smešak postane neprijatan kad primeti krv na njenom vratu.

„Došla sam da otmem tvom dragom Damonu večeru. Verujem da bi se ti i ja mnogo bolje slagale, nego ti i on.“

Serena se snuždi i tužno ga pogleda. Usta su joj bila otvorena kao da pokušava da nešto kaže, ali reči nisu izlazile. Damon skupi oči i odmahne glavom. U tom trenutku shvati da ona nije hipnotisana. Potpuno je svesna šta se ovde dešava. Kako i zašto, to nije znao. Potpuno je sludjen i ne zna kako da reaguje. Odjednom oseti intenzivan bol u ledjima i padne na stomak. Otežano se okrenu na stranu i vide Charlotte kako se snishodljivo smeška i Serenu kako se saosećajno spušta na kolena i hvata ga za ruku. Nakon toga, stigla ga je tama.

http://www.iansbalkan.com

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

a to je to..
pa veoma dobro osmisljeno i radnja i sve..
Konacno da i Damona nadmudre..xD

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Jao kako volim tvoj nacin pisanja VERRY HAPPY
Odlicno je.. Alii meni treba nastavak, hahahah LICK

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

Jako lijepo napisano. Ima smisla, radnja je odlična. Jako je uzbuđeno sve i adrenalsinsko pomalo.
Fino opisani likovi. Imaš mašte i to svakako. WINK
Ja isto očekujem nastavak.

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

hvala vam ljudi :<333:

ahahahahaha, pa ne znam iskreno, potrudiću se, ali ništa ne obećavam HAPPY

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu